Menu
Your Cart

Teslimat ve İade

Teslimat

1- Siparişlerimin kargoya veriliş süresi kaç gündür?

Yurt dışı siparişleriniz Yurtiçi Kargo aracılığı ile siparişten sonraki 2-10 gün içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Tedarikçi firmalardan temin edilen ürünler için bu süre değişiklik gösterebilmektedir.

Paketiniz kargolandığında sistemde kayıtlı olan mail adresinize kargonuzu takip edebileceğiniz bilgiler gönderilir.

2- Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Kargo çıkış sürecimiz 3 ile 5 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Tedarik sürecine bağlı olarak kargo çıkış sürecimiz 10 iş gününü bulabilir.

Kargo çıkışı sağlandığında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

3- Kargo ücreti ne kadar?

Kargonuza ait toplam tutarı sepetinizde ve satın alma ekranında görüntüleyebilirsiniz. Siparişinizin ücreti günlük döviz kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Ödemelerinizi Kredi Kartı ve Banka Kartı ile yapabilirsiniz.

4- Kargom nerede?

Kargonuzun durumunu sizinle e-posta ile paylaşılan "Gönderi Kodu" ile takip edebilirsiniz.

5- Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

Yurtiçi ve yurtdışı gönderilerde; Yurtiçi kargo firması ile çalışmaktadır.

 

İade

1- Ürünümü iade etmek istiyorum, iade şartları nelerdir?

Kaymayanbone.com üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" Yasal olarak 15 gündür. Ürünü, kusurlu olmasından dolayı iade etmek istediğinizde, bu süre 30 günü kapsamaktadır.

Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde, kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir. Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürün/ürünleri, "kusurlu olmasından dolayı" iade etmek istediğinizde, kargo ücreti kaymayanbone’ye aittir.

Sipariş iptali, sipariş kargoya verilmemişse gerçekleştirilmektedir. Kargoya verilmiş siparişler için iade şartları geçerlidir.

Ürünler baş için kullanıldığından hijeniklik açısından ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunu (385 Sayılı Vergi Usul Kanunu Uyarınca) eksiksiz doldurularak ve imzalayarak gönderiniz.

Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo ücreti iade edilmez. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek, kredi kartınıza iade edilir.

İade için telefon: 0 (505) 221 83 61

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir kaymayanbone.com adresinden gönderilen ürünlerin gümrüğe takılması durumunda kaymayanbone sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

2- İade yapmak istiyorum, kargo ücreti öder miyim?

Yurtdışı iade işlemlerinizde kargo creti sizin tarafınızdan ödenmektedir. 

3- Siparişimi iptal etmek istiyorum. Ne yapabilirim?

Siparişinizin iptal işlemini kargoya verilmemiş durumda ise gerçekleştirebilirsiniz. Talebiniz ile ilgili 0 (507) 212 53 39 numaralı Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

4- İade ücreti hesabıma ne zaman yansır?

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir ve en geç 20 iş günü içerisinde kredi kartınıza ya da vermiş olduğunuz 24 haneli IBAN hesabına yansıtılır.

Bu süre tamamen bankanıza bağlıdır ve www.kaymayanbone.com ‘un bankanıza müdahale etme hakkı bulunmamaktadır.

5- Siparişimi iptal ettim. Kargo ücretimi geri alabilecek miyim?

Sipariş iptallerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Bu bedel kargo şirketi tarafından alınmaktadır. 

6- Siparişimin iptal ve iadesinde indirim kuponuma ne olur?

Firmamız kaynaklı oluşabilecek hatalı veya yanlış ürün gönderimlerinde yeni siparişiniz için indirim kuponu tanımlanır.

Ürününüz kusursuz ise ve yasal cayma hakkınızı kullanıyorsanız indirim kuponu tekrar tanımlanmamaktadır.

7- Siparişimdeki hediye ürünü iade edebilir miyim?

Hediye ürünlerimizin iadesi yapılamamaktadır.

8- Kredi kartıma iadem taksit ile yapılıyor. Ne yapabilirim?

Ödemenizi kredi kartınıza taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir.

 Bu prosedür, kaymayanbone.com tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

Çerez Kullanımı
Kaymayan Bone, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.